İthal Duvar Kağıtları ile yaşam alanlarınıza renk katın..>>>
.............................................
Cami halısı üretmek ciddi ve sorumluluk gerektiren ,vebali büyük bir iştir.bu konudaki duruşumuzu uzun yıllardır yüzlerce referansımız ile kanıtlamış durumdayız.>>>
.............................................
Karo Halı Modelleri, zengin renk ve desen alternatifleri ile tiyatro, otel, ev sinema, ofis, ve devlet dairelerinin vazgeçilmez yer döşeme sistemleri arasında yer almaktadır.
.............................................
Duvardan duvara halılar; desen, renk ve doku seçiminde neredeyse sınırsız olanaklar sunar..>>>
.............................................
Laminat Parke, Lamine Parke, Masif Parke konularında başta İstanbul ve çevresi olmak üzere tüm Türkiye' de satış ve uygulama olarak hizmet vermekteyiz.
.............................................
Pvc Zemin Kaplama iç mekan kaplamaları olarak bilinmektedir. Sert ve darbelere karşı dayanıklı olmasın dan dolayı Okul, Hastahane, Ofis, Avm Merkezleri, Spor Salonları, İş Yerleri...>>>
.............................................

yükseltilmiş döşemeler

 
yükseltilmiş döşeme

Yükseltilmiş Döşeme sistemleri modern iş yaşamında büyük esneklik ve kolaylık sağlamaktadır. Çok amaçlı kullanıma yönelik tesisat, yoğun teknolojik yapıların tasarım ve uygulaması Yükseltilmiş Döşeme Sistemleri kullanımını kaçınılmaz kılmaktadır. Günümüzde her mekanda bilgisayar ve veri transfer teknolojileri, mekanın estetik görünümünü bozmadan ve herhangi bir konstrüksiyon değişikliğine gerek kalmadan, farklı kullanım yerlerine kolaylıkla transfer edilebilir.

Modüler Yükseltilmiş Döşeme Sistemleri bilgisayarların, iş istasyonlarının günlük ofis işlerini aksatmadan hızlı ve kolayca kurulumuna ve yer değişikliğine imkan ve olanak sağlar. Mekanın herhangi bir noktasından elektrik, telefon, bilgisayar, data, ısıtma - soğutma ve her türlü tesisat çıkışlarına ve geçişlerine kolay ve kesin bir esnek çözüm getirir. Yükseltilmiş Döşeme sistemleri ile betonarme zemin arasındaki boşluk, her türlü tesisat geçişi için uygun olmakla birlikte, aynı zamanda klima, iklimlendirme sistemleri yeterli bir hava yastığı oluşturur. Sadece gerekli panelleri kaldırmak suretiyle sistem altındaki her türlü tesisata kolayca ulaşılabilir.

Modern ofis ve çalışma ortamları için çok önemli bir unsur olan "Değişime Uygunluk" Yükseltilmiş Döşeme sistemleri ile çözüme ulaşılabilmektedir. Aynı zamanda modüler ara bölmeler kullanılarak ileride ihtiyaç duyulacak her türlü mekân değişikliği ve transferi kolay ve hızlı bir şekilde sağlanmaktadır.

Yükseltilmiş Döşeme sistemlerinin endüstriyel sektörde geniş kullanım alanları vardır. Yeni yapılan modern binalarda, restore edilen eski binalarda kolaylıkla kullanılabilir. Ofisler, banka şubeleri, elektrik ve telefon santralleri, kontrol istasyonları, TV stüdyoları, tıp merkezleri, laboratuarlar yaygın kullanım alanlarıdır. Ayrıca yatırımın Amortismanı açısından bakıldığında, Yükseltilmiş Döşeme sistemlerinin sağladığı, çok az bir bütçeyle gerçekleştirilebilen tesisat ve mekan değişiklikleri, klasik tasarımlar ile kıyaslandığında önemli bir avantaj sağlamaktadır.

Yükseltilmiş Döşeme sistemleri uygulaması ile mühendis ve mimarlar sadece tasarımı sınırlayan unsurlardan kurtulmakla kalmayıp, çeşitli üst yüzey kaplama alternatifleriyle daha geniş olanaklara kavuşmaktadırlar. Yüke dayanıklı, düzgün ve sağlam bir zemin oluşturarak yüksek performans gerektiren teknik alanlar için Yükseltilmiş Döşeme sistemleri uygulamaları özellikle tavsiye edilmekte ve kalitesi kabul görmektedir.