İthal Duvar Kağıtları ile yaşam alanlarınıza renk katın..>>>
.............................................
Cami halısı üretmek ciddi ve sorumluluk gerektiren ,vebali büyük bir iştir.bu konudaki duruşumuzu uzun yıllardır yüzlerce referansımız ile kanıtlamış durumdayız.>>>
.............................................
Karo Halı Modelleri, zengin renk ve desen alternatifleri ile tiyatro, otel, ev sinema, ofis, ve devlet dairelerinin vazgeçilmez yer döşeme sistemleri arasında yer almaktadır.
.............................................
Duvardan duvara halılar; desen, renk ve doku seçiminde neredeyse sınırsız olanaklar sunar..>>>
.............................................
Laminat Parke, Lamine Parke, Masif Parke konularında başta İstanbul ve çevresi olmak üzere tüm Türkiye' de satış ve uygulama olarak hizmet vermekteyiz.
.............................................
Pvc Zemin Kaplama iç mekan kaplamaları olarak bilinmektedir. Sert ve darbelere karşı dayanıklı olmasın dan dolayı Okul, Hastahane, Ofis, Avm Merkezleri, Spor Salonları, İş Yerleri...>>>
.............................................

ev tipi pvc zemin kaplama / tarkett

 


Yaşanılan mekanlarda, estetik bütünlük ve malzemenin fonksiyonelliğini çağdaş çözümlerle birleştirmek amacı ile 100 yılı aşkın süredir hizmet veren Tarkett, ürettiği ticari tip PVC esnek zemin kaplama malzemelerini yapı sektörüne sunuyor. Tarkett PVC Zemin Kaplamaları'nın başarıya ulaşmasının en önemli nedenini, mekandaki fonksiyonelliğin ön planda tutulması ve bu amaca yönelik üretim yapılması oluşturuyor. Tarkett PVC Esnek Zemin kaplamaları sağlık, eğitim, ofis, mağaza gibi her alanda hayatı kolaylaştırıyor.

Tarkett PVC zemin kaplamalarını koşulların sert olduğu spor salonlarıondan, kesin hijyen gerektiren sağlık merkezlerine, estetiğin ön planda olduğu ofis ve mağazalara kadar, çok çeşitli mekanlarda güvenle kullanabilirsiniz.
Ürün Özellikleri:

. Çevre koşullarından gelecek zararlı etkilere ve aşınmaya karşılık dayanıklılık gösteriyor,
. Son derece hijyenik olan ürün üzerinde bakteri barındırmıyor,
. Zengin renk ve model seçeneği sunuyor,
. Kolay ve hızlı bir şekilde uygulanabiliyor,
. Pratik ve ekonomik temizlik olanağı sunuyor,
. Çevre dostu olan ürün yeniden işlenebiliyor ve yeni zemin kaplamaları üretiminde tekrar kullanılabiliyor.