İthal Duvar Kağıtları ile yaşam alanlarınıza renk katın..>>>
.............................................
Cami halısı üretmek ciddi ve sorumluluk gerektiren ,vebali büyük bir iştir.bu konudaki duruşumuzu uzun yıllardır yüzlerce referansımız ile kanıtlamış durumdayız.>>>
.............................................
Karo Halı Modelleri, zengin renk ve desen alternatifleri ile tiyatro, otel, ev sinema, ofis, ve devlet dairelerinin vazgeçilmez yer döşeme sistemleri arasında yer almaktadır.
.............................................
Duvardan duvara halılar; desen, renk ve doku seçiminde neredeyse sınırsız olanaklar sunar..>>>
.............................................
Laminat Parke, Lamine Parke, Masif Parke konularında başta İstanbul ve çevresi olmak üzere tüm Türkiye' de satış ve uygulama olarak hizmet vermekteyiz.
.............................................
Pvc Zemin Kaplama iç mekan kaplamaları olarak bilinmektedir. Sert ve darbelere karşı dayanıklı olmasın dan dolayı Okul, Hastahane, Ofis, Avm Merkezleri, Spor Salonları, İş Yerleri...>>>
.............................................

perde sistemleri / stor perde

 

STOR PERDE

Stor perde kapalı mekanlarınıza derinlik, sadelik ve dizayn bütünlüğünü en sade biçimde yansıtabilen perde sistemidir. Aynı zamanda Stor Perde tüllerin arkasında güneşlik amaçlı veya tek başına dekoratif olarak da kullanılabilir. Stor perde, modern biçimde dizayn edilen mekanlarınız için renk ve kumaş temelinde çok farklı çeşitler sunar. Ayrıca stor perde, güneş önleyici, karartıcı (blackout), filtre edici, leke tutmayan, ütü istemeyen, yanmayan, anti bakteriyel, ışık geçirmez ve mekanları çeşitli renk seçenekleriyle canlandırıcı özelliklerle birlikte her tür modern ev dizayn ihtiyaçlarını karşılar. Stor perde yıkanmaz ama nemli bir sünger ile silinebilme özelliği vardır. Ayrıca stor perdelerde kullanılan kumaşın deforme olması durumunda mekanizma sabit kalmak üzere, sadece kumaşı değiştirerek yenileyebilirsiniz. Stor perde seçimi sırasında renk ve kumaş bütünlüğü önemlidir. Stor perdenin getirdiği sade ve yalın yaklaşım sayesinde ev dekorasyonlarında kolay ve pratik çözümler üretebilirsiniz. Stor perde zincirli veya yaylı bir mekanizmayla alüminyum boru üzerine sarılmasıyla çalışan bir sisteme sahiptir. Bununla beraber kumaşın gergin kalmasını sağlamak amacıyla perdenin eteğine lama veya çıta sistemi kullanılmaktadır. Ayrıca istenilirse kumaşın eteğine oymalı, işlemeli ya da sutaşı ekleyebilirsiniz. Bunun dışında stor perdelerde motorlu seçenek de mevcuttur. Kullanım kolaylıkları sayesinde motorlu stor perdeler tam bir konfor ve pratiklik sağlar. Motorlu stor perdeleri uzaktan kumanda veya duvara monte düğme sistemleriyle kullanabilirsiniz.


Ahşap Stor Perde Ana malzemeleri uzak doğuda yetişen Ramin ağacı ve Bambu bitkisinden üretilen perde sistemleridir. Ahşap Stor perdeler modern dizayn edilmiş yaşam alanlarında dekoratif amaçlı kullanılabilirler. Eğimli olarak da yapılabilirler. Katlamalı ve rulo olarak toplama biçimleri ikiye ayrılır. Güneş ışığını kesme özelliği vardır ve tamamen kapalı olduğun da tül görevi görür. Ağaçların özelliğinden dolayı hava değişimlerinden etkilenmez. Ahşap storların montajı kolaydır ve ıslak bezle temizlenebilme özelliği vardır.