İthal Duvar Kağıtları ile yaşam alanlarınıza renk katın..>>>
.............................................
Cami halısı üretmek ciddi ve sorumluluk gerektiren ,vebali büyük bir iştir.bu konudaki duruşumuzu uzun yıllardır yüzlerce referansımız ile kanıtlamış durumdayız.>>>
.............................................
Karo Halı Modelleri, zengin renk ve desen alternatifleri ile tiyatro, otel, ev sinema, ofis, ve devlet dairelerinin vazgeçilmez yer döşeme sistemleri arasında yer almaktadır.
.............................................
Duvardan duvara halılar; desen, renk ve doku seçiminde neredeyse sınırsız olanaklar sunar..>>>
.............................................
Laminat Parke, Lamine Parke, Masif Parke konularında başta İstanbul ve çevresi olmak üzere tüm Türkiye' de satış ve uygulama olarak hizmet vermekteyiz.
.............................................
Pvc Zemin Kaplama iç mekan kaplamaları olarak bilinmektedir. Sert ve darbelere karşı dayanıklı olmasın dan dolayı Okul, Hastahane, Ofis, Avm Merkezleri, Spor Salonları, İş Yerleri...>>>
.............................................

ticari tip - iş yeri tipi pvc zemin kaplama / marmoleum

 
Linolyumun 100 yılın üzerinde bir zamandır başlıca zemin kaplama malzemelerinden biri olmasının nedeni doğal hammaddelerden üretilmesi.

Bezir yağı, reçine ve talaş karışımının doğal jüt tabana preslenmesi ile üretilen linolyumun, doğal organik bir ürün olduğu için, uygulamadan sonra havayla temas etmesi sonucu sertliği ve sağlamlığı daha da artıyor.

Dünyanın en büyük linolyum zemin kaplama malzemesi üreticisi olan Forbo, ürettiği linolyum zemin kaplamalarına kendi tescilli markası olan Marmoleum adını verdi.

Marmoleum, zaman içerisinde sertleşmeye devam etmesine rağmen ayak basılan Marmoleum döşeme, sessiz ve konforlu bir döşeme olarak kalıyor.

Marmoleumun tamamen doğal malzemelerden üretilmesi, geniş renk ve desen seçenekleri, dayanıklı ve sağlam bir malzeme olması gibi farklı nedenlerden dolayı birçok mimar ve iç mimarın tercih ettiği bir ürün. Okullarda, hastanelerde, idari binalarda, iş merkezlerinde, spor salonlarında, havaalanlarında ve evlerde çok yaygın olarak kullanılıyor.

Neden Marmoleum?
. Forbo patentli çift koruyucu katmandan oluşan benzersiz Topshield yüzey sayesinde uygulamadan sonra zemin üzerinde sadece rutin temizlik ve bakım işlemlerine ihtiyaç duyuluyor. İlk cila işlemine gerek olmadığı gibi Marmoleum döşeme uzun süre cila gerektirmiyor.

. Topshield, kir ve çizilmelere karşı üstün koruma sağlıyor.

. Marmoleum düşük maliyetli bakım ve temizlik sağlıyor.
Tamamen doğal hammaddelerden üretiliyor.
Zengin ve doğal renk ve desen seçenekleri ile kullanıcıya zevk tercihini ifade etme fırsatı sağlıyor. 6 ana serisinde toplam 116 renk mevcut. Karo ve rulo olarak üretiliyor.
Antistatik ve bu özelliği zamanla bozulmuyor. Antistatik özellik sadece potansiyel elektrik şoklarını önlemekle kalmıyor, kir ve toz zemine yapışmayacağı için daha kolaylıkla temizlenmesini sağlıyor.
. Bakteriyostatik özelliği Salmonella Typhimurium ve Staphylococcus Aureus bakterileri de dahil mikroorganizmaların üremelerini engelliyor. MRSA hastane virüsüne karşı dirençli olduğu biliniyor.
Ağır yüklere ve tekerlekli ekipman trafiğine dayanıklı bir iç mekan malzemesi. Sigara ateşine dayanıklı.
Evlerde veya işyerlerinde kullanılan diğer zemin kaplama malzemeleri, ev tozu akarı (mite) kaynaklı alerji, astım ve diğer solunum bozukluklarına yol açabiliyor.
Ancak Marmoleum gibi zemin kaplama malzemelerinde toz oluşmayacağı ve barınamayacağı için, Marmoleum bu anlamda da birçok ülkede astım dernekleri tarafından öneriliyor.
Marmoleum onarılabilme özelliğine sahip. Herhangi bir kaza sonucu oluşan hasar Topshield üst tabakasının onarılabilme özelliği ile ortadan kaldırılabiliyor.
. Herhangi bir yangın esnasında insan sağlığına zararlı ve zehirli gaz ifrazatı yok.