İthal Duvar Kağıtları ile yaşam alanlarınıza renk katın..>>>
.............................................
Cami halısı üretmek ciddi ve sorumluluk gerektiren ,vebali büyük bir iştir.bu konudaki duruşumuzu uzun yıllardır yüzlerce referansımız ile kanıtlamış durumdayız.>>>
.............................................
Karo Halı Modelleri, zengin renk ve desen alternatifleri ile tiyatro, otel, ev sinema, ofis, ve devlet dairelerinin vazgeçilmez yer döşeme sistemleri arasında yer almaktadır.
.............................................
Duvardan duvara halılar; desen, renk ve doku seçiminde neredeyse sınırsız olanaklar sunar..>>>
.............................................
Laminat Parke, Lamine Parke, Masif Parke konularında başta İstanbul ve çevresi olmak üzere tüm Türkiye' de satış ve uygulama olarak hizmet vermekteyiz.
.............................................
Pvc Zemin Kaplama iç mekan kaplamaları olarak bilinmektedir. Sert ve darbelere karşı dayanıklı olmasın dan dolayı Okul, Hastahane, Ofis, Avm Merkezleri, Spor Salonları, İş Yerleri...>>>
.............................................

kıvırcık paspaslar

 

Kıvırcık Paspas sistemleri farklı kalınlık ve farklı alt yapıları ile ideal bir kaymazlık sağlar. Ultraviole ışınlara dayanıklı çok cazip renk seçenekleriyle sağlam, uzun ömürlü, rulo yapılabilen, taşıması kolay, suya dayanıklı, istenilen ebatlarda uygulanabilen tek paspastır. Dekupaj kesim tekniği ile her türlü logo istediğiniz ölçüde hazırlanır.
Kıvırcık Paspas, bukleli esnek lifleri sayesinde yürüyüşte rahatlık ve esneklik sağlar. Ayakkabı tabanındaki kir ve toz parçalarını sökerek alır ve buklelerin arasından aşağıya bırakarak paspas yüzeyinin temiz kalmasını sağlar. Islaklık paspasın içinden süzülerek aşağıya akacağından paspasın üstünde su birikmez. Bu özelliği ile her türlü ıslak zeminde üstün performans gösterir.

8 mm Altı Açık:  Havuz kenarı, mutfak, banyo, tekne güvertesi gibi ıslanan zeminlerde suyla ayağın
temasını ve kaymayı önlemek amacıyla kullanılır.

10 mm Altı Kapalı: Kirin zemine düşmesi istenmeyen yerlerde kullanılır. Bina içlerinde, daire girişlerinde, koridorlarda vb. iç mekan alanlarında kullanıma uygundur.

14 mm Altı Açık: Yaya trafiğinin yoğun olduğu bina girişlerinde, açık alan yürüyüş parkurlarında kullanılır. Kamuya açık hastane, iş merkezi, alışveriş merkezi gibi mekanlarda ideal sonuç verir.

16 mm Altı Kapalı: Yaya trafiğinin yoğun olduğu iç mekanlarda uygundur. Yoğun binalarda koridorlarda, daire girişlerinde, ana girişten sonraki alanlarda kullanılabilir.