İthal Duvar Kağıtları ile yaşam alanlarınıza renk katın..>>>
.............................................
Cami halısı üretmek ciddi ve sorumluluk gerektiren ,vebali büyük bir iştir.bu konudaki duruşumuzu uzun yıllardır yüzlerce referansımız ile kanıtlamış durumdayız.>>>
.............................................
Karo Halı Modelleri, zengin renk ve desen alternatifleri ile tiyatro, otel, ev sinema, ofis, ve devlet dairelerinin vazgeçilmez yer döşeme sistemleri arasında yer almaktadır.
.............................................
Duvardan duvara halılar; desen, renk ve doku seçiminde neredeyse sınırsız olanaklar sunar..>>>
.............................................
Laminat Parke, Lamine Parke, Masif Parke konularında başta İstanbul ve çevresi olmak üzere tüm Türkiye' de satış ve uygulama olarak hizmet vermekteyiz.
.............................................
Pvc Zemin Kaplama iç mekan kaplamaları olarak bilinmektedir. Sert ve darbelere karşı dayanıklı olmasın dan dolayı Okul, Hastahane, Ofis, Avm Merkezleri, Spor Salonları, İş Yerleri...>>>
.............................................

dış mekan kaplamaları / epdm tartan zemin

 
epdm uygulama
EPDM TARTAN

EKONOMIK, ÇOK AMAÇLI, SU GEÇIRGEN OYUN ALANLARI KAPLAMASI

Her tür spor sahası ve antrenman sahaları, çocuk oyun alanları için kullanılabilen çok maksatlı ekonomik bir kaplama sistemidir.

Poliüretan ve kauçuk esaslı bu sistem elastikiyeti, dayanıklılığı ve epdmçivi mukavemeti özelliklerinin yüksek olması nedeni ile ulusal atletizm yarışmaları pistleri için de ekonomik bir çözüm getirir.

Hiç bakım gerektirmez. Su geçirgen olması yağmurdan sonra hemen oynama imkanı verir.Özel finişer ve sprey makinaları ile 10 mm kalınlığında üç kat olarak uygulanan bu sistem şartnameye veya istenilen performansa bağlı olarak daha değişik kalınlıklarda da uygulanabilir. Yapımda kullanılan finişer makina tüm saha genelinde muntazam bir kalınlık ve düzgün bir yüzey sağlar.

ULUSLARARASI ATLETIZM YARISMALARI IÇIN ELASTIKIYETI YÜKSEK PIST KAPLAMASI

Uluslararası atletizm yarışmaları  için gerekli standardlara uygun, poliüretan ve kauçuk esaslı birpist kaplama sistemidir.
Son derece dayanıklı olan bu sistemin elastikiyet ve darbe yastıklama özellikleri sistemi her tür atletizm yarışmalarına ve antrenman çalışmalarına uygun kılar. Yüksek gerilme ve yırtılma direncine sahip olması nedeni ile çivi mukavemeti özelliği mükemmeldir.
Çoğunlukla 12 ila 18 mm kalınlıklarda uygulanan bu sistem şartnameye veya istenilen performansa bağlı olarak daha değişik kalınlıklarda da uygulanabilir. Yapımda kullanılan özel finişer makina muntazam kalınlıkda bir alt tabaka ve düzgün bir üst yüzey sağlar.

DIN, IAAF ve diğer uluslararası standardlarda istenilen özelliklere uyması için sistemin koşu sektörlerinde 13 mm, üç adım, uzun ve yüksek atlama ile cirit atma sektörlerinde 17mm kalınlıkda olması ve su geçirgen bir alt yapı üzerine tatbikatı tavsiye edilmektedir.

ÇOK AMAÇLI, SU GEÇIRGEN SPOR SAHALARI KAPLAMASI

Tenis, basketbol, voleybol, futbol ve diğer top oyunlarından atletizm yarışmalarına kadar değişik sporlar ile çocuk oyun alanları için kullanılabilen çok maksatlı bir kaplama sistemidir. Poliüretan ve EPDM kauçuk esaslı bu sistem  aşınmaya karşı çok dayanıklıdır.  Elastikiyet ve darbe yastıklama özellikleri yüksek olması kasları sertleştirmez; sporcuların daha az  yorulmalarını sağlar.
Hiç bakım gerektirmez. Su geçirgen olması yağmurdan sonra hemen oynama imkanı verir. 

Özel finişer makinalar ile 10 mm kalınlığında tek kat olarak uygulanan bu sistem şartnameye veya istenilen performansa bağlı olarak daha değişik kalınlıklarda da uygulanabilir. Yapımda kullanılan finişer makina tüm saha genelinde muntazam bir kalınlık ve düzgün bir yüzey sağlar.