İthal Duvar Kağıtları ile yaşam alanlarınıza renk katın..>>>
.............................................
Cami halısı üretmek ciddi ve sorumluluk gerektiren ,vebali büyük bir iştir.bu konudaki duruşumuzu uzun yıllardır yüzlerce referansımız ile kanıtlamış durumdayız.>>>
.............................................
Karo Halı Modelleri, zengin renk ve desen alternatifleri ile tiyatro, otel, ev sinema, ofis, ve devlet dairelerinin vazgeçilmez yer döşeme sistemleri arasında yer almaktadır.
.............................................
Duvardan duvara halılar; desen, renk ve doku seçiminde neredeyse sınırsız olanaklar sunar..>>>
.............................................
Laminat Parke, Lamine Parke, Masif Parke konularında başta İstanbul ve çevresi olmak üzere tüm Türkiye' de satış ve uygulama olarak hizmet vermekteyiz.
.............................................
Pvc Zemin Kaplama iç mekan kaplamaları olarak bilinmektedir. Sert ve darbelere karşı dayanıklı olmasın dan dolayı Okul, Hastahane, Ofis, Avm Merkezleri, Spor Salonları, İş Yerleri...>>>
.............................................

dinarsu / butik kontrat halılar

 

Yoğun kullanıma uygun kontrat - otel halılarında dayanıklılık ön plandadır. Performans ve bakım ihtiyaçları yoğun kullanıma (high traffic) uygun biçimde tasarlanmıştır. Leke dayanımları en üst seviyelerdedir. "Alev almazlık" ve "antistatik" özellikler gibi bazı üstün avantajları vardır. Kontrat - otel halıları başlığı altında; %100 Polyamide (PA 6), %100 Polyamide 6.6 ve %80 Wool (yün) %20 Polyamide (nylon) esaslı üretimler yapılmaktadır. Bu kapsamda özellikle "ChromojetT Teknolojisi" ile üretilen, standart üretimlerden çok farklı ve üst kalitedeki kontrat - otel halılarının tasarım ve üretimleri yapılmaktadır. Tasarım departmanımız; projelerinizin ihtiyaçlarını dikkate alarak, kullanım amacına uygun ürün kalitesinin belirlenmesi, desen ve renk seçimleri, vb. çalışmaları yaparak size özel çözümler sunmaktadır.

Genel olarak; odalar için 800-1000 gr/m2, koridorlar için 1000-1200 gr/m2 hav ağırlığındaki ürünler kullanılırken, genel mekanlar için 1400 gr/m2 ya da daha üst kalitedeki bir ürünün tercih edilmesi yararlı olur. Proje uygulamaları için tercih edilmesi gereken kontrat halıları; yüksek performans ve kolay bakım avantajlarını sınırsız tasarım seçenekleriyle birleştirir. Gerçek anlamda kaliteli bir ürünün, üstün özellik ve avantajları olacağı unutulmamalıdır. Kontrat halıları; bir tesisin saygınlığını artırır. Uygulama alanlarımız; oteller, turistik tesisler, resmi ya da özel sektöre ait binalar, iş ve alışveriş merkezleri, üst düzey ofisler, hastaneler, bankalar, üniversiteler, hava alanları, eğlence merkezleri, vb. yerleşkelerdir.